Kniha návštěv

 

Pokud jste byli s našimi službami (ne) spokojeni, uvítáme všechny příspěvky,        abychom mohli zlepšovat poskytované služby do budoucna.

 

Budeme rádi, když nám něco napíšete. 

      Formulář je na konci stránky.               

                                                           

Příspěvky

S láskou děkujeme

Datum: 20.03.2017 | Vložil: Veronika Šustková

Naše obrovské díky patří Janičce Vundrové. Jste žena na svém místě, anděl s obrovským srdcem. Moc jste nám pomohla nejen s kojením a fyzickými komplikacemi, ale hlavně psychicky. Telefonáty s Vámi mě vždy naplnily energií a věděla jsem, že mluvím s někým, kdo mi maximálně rozumí. Vaše podpora a péče je obdivuhodná. Je to dar Vás poznat. S úctou, obdivem a láskou moooc děkujeme. Veronika a Sofinka

poděkování

Datum: 29.01.2017 | Vložil: Jindra

Dnes jsem si přečetla příspěvky a nemůžu jinak než se vším souhlasit. Trochu se stydím a zároveň se divím, že už tu můj příspěvek není delší dobu.
Lenka mi moc pomohla už s naší Justýnkou. Do porodnice jsem šla s přesvědčením, že není nic jednoduššího a přirozenějšího než kojení. O to více jsem byla překvapená, když mi sestra v porodnici dala klobouček. Do té doby jsem nevěděla, že něco takového existuje. Ještě v porodnici se mi bolestivě nalila prsa. Ani jsem v noci nemohla spát. Ale bohužel jako prvorodička, jsem netušila, že to tak úplně být nemá. Miminko moc nepřibývalo na váze. Domů jsem odjížděla s pocitem, že mé dítě je hladové a že jsem naprosto selhala v té nejzákladnější věci. Ještě ten den jsem dostala kontakt na Lenku, která neváhala a všechno mi vysvětlila, půjčila odsávačku a hlavně s námi byla v kontaktu a radila se vším, tak abych byla psychicky v pohodě.
Při narození našeho chlapečka jsem si byla opět jistá, že mě nemůže nic překvapit. Po 2,5 letech jsem počátky kojení prožívala snad ještě více. Byla jsem připravená nakoupit umělé mléko a dokonce vše k tomu směřovalo. Naštěstí jsem zavolala dobré duši Lence. Kojím už 3 měsíce a vypadá to, že úspěšně.
Lenku moc zdravíme a děkujeme. JB

P. S. Ještě bych chtěla pochválit články.

Obrovské díky

Datum: 23.09.2016 | Vložil: Monika

Přeji krásný dobrý den všem a hlavně "kojo tetě Stáně". Můj příběh "maminky" by asi vydal na několik stránek:-) a není to předmětem mého příspěvku, ale mé rozhodnutí plně kojit bylo jasně nastavené již v době těhotenství. O to těžší bylo zjištění, že ne vždy je to tak jednoduché...a proto bych tímto příspěvkem ráda poděkovala "kojící tetě" Bc. Stáně Elisek, která nám oběma moc a moc pomohla, trpělivě naslouchala "hysterickou" matku v šestinedělí, naplno "nastartovala" kojení, poradila, "nastavila", kontrolovala, zahojila veškeré "rány" a byla a vlastně i je oporou do dnešních dní!!! Kojení vnímám jako radost a užíváme si jej oba naplno:-) a to už skoro 180 dní! (chybí 3 dny:-)) a pokračujeme dál!! Ještě jednou velké díky za to, že jste!!! Monika a Kryštof, ale také spokojený a šťastný tatínek ♥

Re: Obrovské díky

Datum: 07.11.2016 | Vložil: Stáňa

Milá Moniko. Děkuji za krásná slova. Poděkujte sobě a své trpělivosti. Držela jste se do puntíku rad a instrukcí. Neúnavně jste zapracovala a výsledek je tady. Spokojená mamča a prospívající chlapeček Kryštof. Přeji Vám jen samou radost. Děkuji za krásnou zkušenost.
Kojo teta Stáňa

Leni díky!

Datum: 20.04.2015 | Vložil: Vlaďka Hummellová

Je tomu dnes rok, co jsem porodila svého syna Mikyho a protože jsem svou prvorozenou dceru kojila bez problémů, to samé jsem čekala i u druhého dítěte. Opak byl pravdou, z porodnice jsme sice odjížděli já s mlíkem a Miky s kloboučkem, ale také se žloutenkou, která se mu doma zhoršila a byl tak slabý, že se nedokázal pořádně najíst. Dávala jsem mu týden a pak to chtěla zabalit, ale ještě před přechodem na UM, jsem se rozhodla kontaktovat laktační poradkyni a na netu si našla vás. Trochu jsem se bála, že přijede nějaká laktační fanatička, která mi bude radit ať přikládám dítě k prsu co půl hodiny :-) Naštěstí jste přijela vy Leni, laskavá, pozitivní, věcná, ochotná, milá a hlavně taky normální ženská, ktrá rozumí také tomu, že i máma si musí odpočinout a ne jen sedět s prsem venku. Díky vám jsem svého syna od 6 týdnů, kdy žloutenka ustoupila, mohla plně kojit a odloži odsávačku a láhve. Celou dobu se vám chystám sem napsat, jak jsem za to vděčná a tak dnes na Mikyho 1. narozeniny tak konečně dělám. Takže DÍKY Leni!

Dítě je savec - tak kde je problém??

Datum: 16.04.2015 | Vložil: Hanka

Prožila jsem bezproblémové, pohodové těhotenství, důsledně se připravila na porod, který byl také hladký... A o to víc mě zaskočila, že tak přirozená věc - tedy kojení dítěte, savčího mláděte, není žádná sranda. V porodnici jsem se pořádně nerozkojila, odcházela s kloboučkem, krabicí UM a rozpraskanými bradavkami. Když se doma laktace spustila a přidala se ke spavému miminku totálně nalitá prsa, bylo na problém zaděláno. Deset dní po porodu k nám dorazila Lenka a díky ní, její skvělé povaze, cenným radám a neuvěřitelné ochotě řešit se mnou každý můj hysterický výlev kojím, dítě UM od porodnice nevidělo, v mrazáku zásoba MM. Kojení je hodně o psychice - a Lenka dokáže dodat i tu správně mířenou podporu, které je tolik potřeba. Ještě že to k nám má dál, jinak bych ji nutila koukat nám na každé kojení :)
Pokud jakákoliv maminka váhá, jestli si LP zavolat, ať do toho rozhodně jde. Ona i tak samozřejmá věc dokáže být docela věda.
Lence moc děkujeme za každé další povedené kojení a deko váhy nahoře.
Hanka a Ela z Kolína

Jak sme se poznali ,,tetu Léňu,,

Datum: 15.04.2015 | Vložil: Petra

Kojení-něco tak přirozeného musí zvládnout přeci každá máma.Jasně,tohle jsem si říkala a o to víc byla překvapená,když to tak nefungovalo.A tak byla moje hladová/nespokojená holčička po šesti týdnech obostranného boje na umělém mlíku.Hodně mě to trápilo a brala jsem to jako mé selhání.V té době,jsem sice věděla,že existují nějaké laktační poradkyně,ale nesebrala síly a nebo spíš rozum a nezavolala.
U našeho druhého miminka jsem o kojení dost četla a přála si,aby se nám to tentokrát podařilo.Přesto začátek kojení žádná sláva,ale tentokrát jsem nechtěla čekat na nějaký pocit bezmoci a zavolala hned!A díky tomu,ale hlavně díky Leničce jsem se rozkojila a náš chlapeček je spokojenej.
Lenka je skvělej člověk,je to profík se zdravým rozumem,chápavá ženská,skvělej ,,motor,, do dnů,dny klesáte na mysli a hlavně je tak krásně lidská.Poradí,podpoří,vyslechne a když je potřeba,tak i pobaví :-)
Proto jestli některá maminka čte tyhle řádky a neví,jestli volat a nebo nevolat,za sebe řikám,,VOLAT,,Škoda totiž každého dne,kdy se může ulevit Vám i miminku.
Lenku mám moc ráda a pocit,že se na ní mohu s důvěrou obrátit je k nezaplacení.
Leni děkujeme,Petra a Vítek

Děkuji moc!

Datum: 26.04.2014 | Vložil: Klára B.

Není dostatek děkuji která bych mohla napsat abych vyjádřila svou vděčnost za úžasnou pomoc které se mi dostalo od paní Lenky. Brala jsem jako samozřejmost že budu kojit a tak mě problémy které jsme měli trošku víc zaskočily. Kdyby nebylo Vás nepoznala bych ten naprosto úžasný pocit kojení vlastního dítěte bez strachu že jsem jí nedala vše co potřebuje. A hlavně "kojit" bych přestala s největší pravděpodobností během prvního měsíce života naší berušky. Pokaždé když kojím tak si na Vás s vděčností vzpomenu! Moc a moc děkuji za podporu a obrovskou pomoc které se mi u vás dostalo! S nekonečnou vděčností Klára a Anetka

Re: Děkuji moc!

Datum: 28.04.2014 | Vložil: Lenka

Za krásná slůvka s vděčností děkuji. Za vaši trpělivost a lásku vás moc chválím. A právem si zasloužíte berušky velikou poklonu za vše , co jste dokázaly !! "Doufám, že vás dlouho budu imaginárně doprovázet u krásných chvilek při kojení." Ještě jednou moc děkuji. Pá teta Lenka

Velké děkuji a upřímná poklona

Datum: 02.04.2014 | Vložil: Alena Š.

Tímto bych ráda vyjádřila poděkování a opravdu smekám... příjemné jednání, ochota, pochopení, profesionalita a hlavně pomoc na cestě ke zdárnému cíli -spo-kojená máma, mimi.... Velmi děkuji Jani a přeji šťastné cesty vám všem.
PS: Další děkuji a odbiv patří paní Matějíčkové, díky jejím radám, přístupu,cvičení, po několika návštěvách plně kojíme.

Re: Velké děkuji a upřímná poklona

Datum: 11.04.2014 | Vložil: Jana

Milá Alenko,velmi děkuji za hřejivá slova,mám velkou radost,že díky společné spolupráci můžeme zbořit mýtus,že doma nejsme proroky a že můžu být na Tebe právem hrdá,že má sestřenice plně kojí a já mohla být u toho.Zdravím celou rodinu a s díky Jana

Poděkování mému strážnému andílkovi

Datum: 03.03.2014 | Vložil: Lucie Roštášová

Moje velké díky patří Leničce, je to můj strážný andílek, který mě denně nabíjí energií a dodává sílu. Jste pro mne psychická podpora, díky které nevzdávám kojení. Ne nadarmo se říká, že kojení je umění a o to větší když doma jsou ještě starší rarášci 7 letý Adámek a 2,5 letý Tadeášek. Od doby kdy se nám narodil třetí poklad Filípek v pátek oslavíme 10 týdnů je v domácnosti hotový rozruch :-) jak jen naivně jsem si mohla říkat že to půjde vše hladce... Šlo jen několik týdnů a já děkuji všem na hoře že mi do cesty dali úžasnou Leničku, která mě sic na dálku podporuje na výbornou čehož si nesmírně vážím a věřím že kojit budu co nejdéle což se mi u prvních dvou nepodařilo a hodně jsem to obrečela.... ale to už je historie .... Teď je současnost a i když padám někdy z toho šrumu únavou vím, že jednou na tohle období budu s láskou vzpomínat. JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY LENIČKO JSEM MOC RÁDA ŽE JSTE TU NEJEN PRO MNE ALE I MOJE DĚTI .

Re: Poděkování mému strážnému andílkovi

Datum: 05.03.2014 | Vložil: Lenka

Lucinko, moc děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že vám dodávám klid a věřím, že vše dopadne na 1* a vy i vaše děti budou mít u sebe spokojenou maminku. Držte se. Lenka

Díky

Datum: 17.02.2014 | Vložil: Blanka P.

Moc děkuji paní Vundrové za radu ohledně kojení (doporučení na rehabilitaci, která pomohla zlepšit sání). Cením si jejího velmi milého přístupu a ochoty. Díky moc a přeji hodně dalších spokojených maminek a miminek, kterým pomůžete :)

Re: Díky

Datum: 20.02.2014 | Vložil: Jana

Dobrý den,děkuji za ocenění naší práce,i nás těší spokojenost maminek a jejich miminek.Přeji hodně štěstí.Zdraví Jana Vundrová

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek