poděkování

Datum: 29.01.2017 | Vložil: Jindra

Dnes jsem si přečetla příspěvky a nemůžu jinak než se vším souhlasit. Trochu se stydím a zároveň se divím, že už tu můj příspěvek není delší dobu.
Lenka mi moc pomohla už s naší Justýnkou. Do porodnice jsem šla s přesvědčením, že není nic jednoduššího a přirozenějšího než kojení. O to více jsem byla překvapená, když mi sestra v porodnici dala klobouček. Do té doby jsem nevěděla, že něco takového existuje. Ještě v porodnici se mi bolestivě nalila prsa. Ani jsem v noci nemohla spát. Ale bohužel jako prvorodička, jsem netušila, že to tak úplně být nemá. Miminko moc nepřibývalo na váze. Domů jsem odjížděla s pocitem, že mé dítě je hladové a že jsem naprosto selhala v té nejzákladnější věci. Ještě ten den jsem dostala kontakt na Lenku, která neváhala a všechno mi vysvětlila, půjčila odsávačku a hlavně s námi byla v kontaktu a radila se vším, tak abych byla psychicky v pohodě.
Při narození našeho chlapečka jsem si byla opět jistá, že mě nemůže nic překvapit. Po 2,5 letech jsem počátky kojení prožívala snad ještě více. Byla jsem připravená nakoupit umělé mléko a dokonce vše k tomu směřovalo. Naštěstí jsem zavolala dobré duši Lence. Kojím už 3 měsíce a vypadá to, že úspěšně.
Lenku moc zdravíme a děkujeme. JB

P. S. Ještě bych chtěla pochválit články.

Přidat nový příspěvek