Leni díky!

Datum: 20.04.2015 | Vložil: Vlaďka Hummellová

Je tomu dnes rok, co jsem porodila svého syna Mikyho a protože jsem svou prvorozenou dceru kojila bez problémů, to samé jsem čekala i u druhého dítěte. Opak byl pravdou, z porodnice jsme sice odjížděli já s mlíkem a Miky s kloboučkem, ale také se žloutenkou, která se mu doma zhoršila a byl tak slabý, že se nedokázal pořádně najíst. Dávala jsem mu týden a pak to chtěla zabalit, ale ještě před přechodem na UM, jsem se rozhodla kontaktovat laktační poradkyni a na netu si našla vás. Trochu jsem se bála, že přijede nějaká laktační fanatička, která mi bude radit ať přikládám dítě k prsu co půl hodiny :-) Naštěstí jste přijela vy Leni, laskavá, pozitivní, věcná, ochotná, milá a hlavně taky normální ženská, ktrá rozumí také tomu, že i máma si musí odpočinout a ne jen sedět s prsem venku. Díky vám jsem svého syna od 6 týdnů, kdy žloutenka ustoupila, mohla plně kojit a odloži odsávačku a láhve. Celou dobu se vám chystám sem napsat, jak jsem za to vděčná a tak dnes na Mikyho 1. narozeniny tak konečně dělám. Takže DÍKY Leni!

Přidat nový příspěvek