Jak sme se poznali ,,tetu Léňu,,

Datum: 15.04.2015 | Vložil: Petra

Kojení-něco tak přirozeného musí zvládnout přeci každá máma.Jasně,tohle jsem si říkala a o to víc byla překvapená,když to tak nefungovalo.A tak byla moje hladová/nespokojená holčička po šesti týdnech obostranného boje na umělém mlíku.Hodně mě to trápilo a brala jsem to jako mé selhání.V té době,jsem sice věděla,že existují nějaké laktační poradkyně,ale nesebrala síly a nebo spíš rozum a nezavolala.
U našeho druhého miminka jsem o kojení dost četla a přála si,aby se nám to tentokrát podařilo.Přesto začátek kojení žádná sláva,ale tentokrát jsem nechtěla čekat na nějaký pocit bezmoci a zavolala hned!A díky tomu,ale hlavně díky Leničce jsem se rozkojila a náš chlapeček je spokojenej.
Lenka je skvělej člověk,je to profík se zdravým rozumem,chápavá ženská,skvělej ,,motor,, do dnů,dny klesáte na mysli a hlavně je tak krásně lidská.Poradí,podpoří,vyslechne a když je potřeba,tak i pobaví :-)
Proto jestli některá maminka čte tyhle řádky a neví,jestli volat a nebo nevolat,za sebe řikám,,VOLAT,,Škoda totiž každého dne,kdy se může ulevit Vám i miminku.
Lenku mám moc ráda a pocit,že se na ní mohu s důvěrou obrátit je k nezaplacení.
Leni děkujeme,Petra a Vítek

Přidat nový příspěvek